Jméno:
 
Heslo :
Registrovat

   STŘÍPKY

Warning: include(stripky.php): failed to open stream: No such file or directory in /data/www/mz-fans.cz/www.mz-fans.cz/menu.php on line 44

Warning: include(): Failed opening 'stripky.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php-5.6/lib/php') in /data/www/mz-fans.cz/www.mz-fans.cz/menu.php on line 44
   OD 1.1. 2009
  RYCHLÁ VOLBA:
Predátoři
Marek Twilli, postdoktorand v týmu profesora Valentrepa, který se věnuje projektu Kauzální skok, objevil pomocí svého vyhledávacího algorytmu návratový vektor směřující do minulosti - do doby, kdy na Zemi žili dinosauři. Vektor prodal svému kamarádovi ze studií Janu Petrovi, který zorganizoval exkluzívní loveckou výpravu.
Příběh sleduje vývoj vztahů mezi členy výpravy a vývoj jejich vtahu ke světu, který je obklopuje. Postupně se odhalují skutečné charaktery jednotlivých členů výpravy. Je zde mnoho zajmavých a silných postav. V příběhu nechybí krásná žena - černovláska Alice Goodwigová, zástupci aristokracie lord Campbel a baron Mauschwitz, zástupce ruské oligarchie Semjon Ivanovič Lavaskin, král lovů Henry Wirgan, průvodce a lovec Fjodor Petrovič Grimkov a mnoho dalších zajímavých postav.
Výprava bojuje s nástrahami neznámého světa a později také se všemi různými saury, pody a raptory které proti výpravě štve vrcholový druh tohoto světa s telepatickými schopnostmi. Když silní pomohou slabším, tak možná někdo přežije.
Výprava se vrátí zpět domů ve výrazně menším počtu než se vydala na cestu. A telepaticové vracejí úder, otevřeli cestu z jejich času do našeho.
Při čtení knihy "Predátoři" dostanete chuť si sednout za volant Landroveru Deffender a zastřílet si z kulovnice ráže .500 A-Square.
Už se těším na další příběh, který Miroslav Žamboch začíná psát.Podrobnosti:
Predátoři
Nakladatel:
Triton
Obálka: Marek Hlavatý
Ilustrace: Lubomír Kupčík
Redakce: Kateřina Tichá
Rok vydání: 2007
Počet stran: 416
Rozměr: 14 x 20
Provedení: brožovaná
Cena: 299 Kč
ISBN: 978-80-7387-027-0
EAN: 9788073870270

Internet:
Profil na Legie.info


KOMENTÁŘE:

 
Goldi,  (23.11. 2010, 14:16:45)
Hlavně, že bude, supr zpráva, díky!!!


 
Brmboš, Petr.Ja@seznam.cz (11.11. 2010, 09:08:20)
Pokračování
doufat a těšit se můžeš, ale ještě to potrvá, takže se obň trpělivostí.


 
Nezadano,  (09.11. 2010, 19:41:03)
Goldi
Prostě supr kniha, jeden z mých nejoblíbenějších románů. Doufám v pokračování;-)


 
Libor,  (09.10. 2009, 17:59:05)
Výslovnost jména
Tak si opět čtu pro radost Predátory a přistihl jsem se, že jméno Daniel Storch čtu jako Daniel Štorch. Eduard Štorch a jeho Lovci mamutů a spol. jsou prostě ve mě již od dětství. Nevíte někdo, jak se to jméno má správně vyslovovat?


 
janninka5, janinka5@seznam.cz (15.03. 2009, 17:01:28)
:-)
po přečtení 11 dílů Nekroskopa / Brian Lumley / je to moc pěkný oddych - napínavý, vtipný - no prostě člověk má den fajn čtení :-) :-) :-)


PŘIDAT KOMENTÁŘ:
Nadpis:


Jméno:                                   E-mail:
       

Barva písma:
Formátovat text můžete:
[B]tučně[/B] ; [I]kurzíva[/I] ; [U]podtržený text[/U]


Ověřovací kód  Administrátor si vyhrazuje právo smazat, či editovat příspěvky,které jsou urážlivé, rasisticky orientované, nebo netýkající se tématu.
Copyright 2009 PeTr.
Tento web používá redakční systém napsaný v PHP jazyce. Design by Brmboš.
Všechny texty jsou chráněny autorskými právy. Kopírování textů bez svolení autora nebo redakce je zakázáno!

Miroslav Žamboch JFK Fans Agent JFK TOP GRAPHIC