Jméno:
 
Heslo :
Registrovat

   STŘÍPKY

Warning: include(stripky.php): failed to open stream: No such file or directory in /data/www/mz-fans.cz/www.mz-fans.cz/menu.php on line 44

Warning: include(): Failed opening 'stripky.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php-5.6/lib/php') in /data/www/mz-fans.cz/www.mz-fans.cz/menu.php on line 44
   OD 1.1. 2009
  RYCHLÁ VOLBA:
Drsný spasitel
CR je tvor na pomezí člověka a monstra z hlediska duševního i tělesného. Bez minulosti, bez paměti putuje od města k městu, od osady k osadě a živí se prodejem artefaktů zaniklé civilizace a tu a tam si vypomůže nějakou službou pro místní.
Vidí démony, občas promluví s nějakým tím bohem, nebo umělou inteligencí a zabít jej lze jen velice těžko. V osadách mnohdy chtějí jeho služeb využít k ne zcela čistým praktikám a ne vždy jsou ochotní zaplatit požadovanou cenu.
Doprovázen inteligentním koněm a smrtonosnými zbraněmi, které láskyplně pojmenoval, postupně odkrývá útržky ze své minulosti. Zjišťuje, že s monstry, upíry a možná i bohy toho má společného víc, než by si přál.
Drsný spasitel cestuje po Moravě a pozorný čtenář některé lokality zaručeně pozná. Svět do kterého jsou příběhy zasazeny je neradostný postapokalyptický, kde se snoubí technika a magie, bohové zde soupeří s umělými inteligencemi a lidé se snaží jen uchránit holou existenci.
Některé scény a popisy jsou zpracovány téměř komiksově.
Podrobnosti:
Drsný spasitel
Nakladatel:
Triton
Obálka: Lubomír Kupčík
Redakce: Lenka Švábová
Rok vydání: 2007
Počet stran: 440
Rozměr: 16 x 23
Provedení: hardback
Cena: 349 Kč
ISBN: 978-80-7254-964-1
EAN: 9788072549641


Internet:

Profil na Legie.info
KOMENTÁŘE:

Zatím není žádný komentář, buďte první!

PŘIDAT KOMENTÁŘ:
Nadpis:


Jméno:                                   E-mail:
       

Barva písma:
Formátovat text můžete:
[B]tučně[/B] ; [I]kurzíva[/I] ; [U]podtržený text[/U]


Ověřovací kód  Administrátor si vyhrazuje právo smazat, či editovat příspěvky,které jsou urážlivé, rasisticky orientované, nebo netýkající se tématu.
Copyright 2009 PeTr.
Tento web používá redakční systém napsaný v PHP jazyce. Design by Brmboš.
Všechny texty jsou chráněny autorskými právy. Kopírování textů bez svolení autora nebo redakce je zakázáno!

Miroslav Žamboch JFK Fans Agent JFK TOP GRAPHIC