Sběratelstá verze stavebnice Lego - Koniáš

Lego - KOniášAPRÍL!

To co se tak dlouho chystalo a připravovalo je tu!
Dnes už můžeme říct tu dlouho utajovanou zprávu, že na trh přichází sběratelská série stavebnice Lego - Koniáš. Stavebnice bude distribuována jen v omezené sérii a její prodej bude probíhat v Česku a na Slovensku. Zda bude prodávána i v Polsku, zatím nemáme informace, ale naděje tu rozhodně je!
Jediné, co firma Lego potvrdila je, že se stavebnice bude vyrábět samozřejmě v Kladně a bude se jednat o unikátní očíslovanou sérii.

Kolik bude stát ani kolik kusů stavebnice bude distribuováno nám nesdělili.


Zároveň s touto skvělou a suprovou novinkou se nám podařilo zachytit níže uvedenou zprávu (možná jste také zazanamenali), kterou s klidem můžeme označit za žert. nebo jak se dnes s oblibou říká fake.
To co se píše níž, skutečně pravda není:

Zástupci nakladatelství Triton a Miroslav Žamboch dali hlavy dohromady a oslovili Alexandra Nováka, předního tvůrce slepovacích papírových modelů, aby pro ně zpracoval papírový model tanku z knihy Zakuti v oceli.
Alexandr Novák má bohaté zkušenosti s kolovou i pásovou technikou, a tak ve spolupráci s Miroslavem Žambochem vytvořil zmiňovaný tank včetně v textu knihy popisovaných úprav.
Podle dostupných informací má být model v měřítku 1:72. Jestli k tanku budou i postavy z knihy nebo nějaká další technika stále není jasné.
Nakladatelství Triton tento papírový model již brzy zařadí do své produkce. Bude jej možné stáhnout elektronicky a vytisknout na domácí tiskárně, a také objednat poštou. Kontakt pro zájemce: april@triton.cz.
Pokud bude mít model úspěch (a my věříme, že bude) je autor připraven zpracovat podobným způsobem i hlavní postavu z knihy Turbulentní vesmír.

 

Sdílet článek

Komentáře

Ach ten Apríl. devilDost dobrý! yes Děkuji.

Facebook komentáře