Premiéra filmu Drsný spasitel

Tak a máme to za sebou.
Tedy film na motivy knihy Srsný spasitel se stejnojmenným názvem - tedy Drsný spasitel. 
Film se mi líbil, byl skvělý a měl duši, i když pravda trochu temnou duši.
Jak už mnohokrát bylo zmiňováno je to film od fanoušků pro fanoušky a tak se rozhodně nedá čekat film světové produkce ostřílených profíků.
Na druhou stranu, je to dobré a je v tom cítit nadšení. Tím že je to dobré myslím, že je to temné, bez různých genderových, rasových a já nevím ještě jakých berliček. Tak jak si to kluci udělali a jak jim to šlo a na co měli.
Američtí režiséři se prý učí filmy podle minut. V kolikáté minutě má být jaká scéna s jakým podkresem a jak má být dlouhá, jak má být film obecně rozložený a tak podobně. 
Je otázkou zda je to takto dobře protože to funguje a nebo jsme si na to prostě zvykli a proto to funguje. 
Tohle tady není. No asi je, ale jen do určité míry, v ostatním se kluci řídili podle sebe, svého citu a toho jak fungoval tenhle film. A taky to funguje!

Těžko se mi objektivně hodnotí, když znám knihu, scénář, trochu i pozadí a mám kolem toho načtené kde co.
Je samozřejmé, že jsem při sledování viděl chyby velké i menší, co naplat, jsou tam, to sdi musíme přiznat. No jo ale u některých profesionálních filmů bývají i větší a bavíme se tady o velkofilmech.
No podtrženo  a sečteno, líbilo se mi to a příště to chci vidět zase. Bylo plné kino, a myslím že ani ostatní nebyli zklamaní.
Co mě vyloženě moc a sobecky potěšilo bylo, že na úplném konci až za všema titulkama bylo mezi ostatníma logama i logo MZ Fans :).

Figurína

pohled do hlediště

Miroslav Žamboch

obraz bitvy u Sevastopole

režisér

Vstupenka

Sdílet článek

Komentáře

Už je známo, jaká bude distribuce?

Na FB napsali:
Co se týká DVD s filmem, všechny dorazí ještě do vánoc (je potřeba film přeložit do angličtiny, polštiny a dodělat film o filmu) a v nejbližších dnech spustíme ještě předprodej, abychom věděli, kolik jich máme lisovat.

Facebook komentáře