Bakly - Armáda

Bakly - armáda
Povídková sbírka kterou spojuje postava Baklyho, ultimátního bijce, horu svalů a podle některých monstrum, ze kterého by byli tři pořádní chlapi.
Sbírka obsahuje souborné vydání povídek:
  • Návrat Zabijáka - povídka, možná novela, která v minulosti vyšla v "kolibřím" vydání. Pak již nebyla vydána a to ani v elektronické verzi. Zařazením do tého sbírky se obojí napravuje.
  • Anděl bez slitování - další z povídek, či spíš novel, které v minulosti vyšly v "kolibřím" vydání. Pak již nebyla vydána a to ani v elektronické verzi. Zařazením do tého sbírky se obojí napravuje.
  • Krátká zastávka na dlouhé cestě - tato povídka vyšla v časopise Pevnost  8/2015. Tak jako ostatní, pak již nebyla vydána papírově, ani elektronicky. Toto vydání obojí napravuje.
  • Holýma rukama - opět povídka, nebo novela, která v minulosti vyšla v "kolibřím" vydání. Pak již nebyla vydána a to ani v elektronické verzi. Zařazením do tého sbírky se obojí napravuje.
  • Inkognito - jediná z povídek v knize, která je zcela nová, nikdy před tím nebyla nikde zveřejněna.


Bakly - Armáda
Nakladatel:
 Triton
Obálka: Petr Vyoral
Datum vydání: 8.1. 2020, dotisk září 2022
Počet stran: 288
Rozměr: 200 x 141 mm
Provedení: brožovaná
Cena: 329 Kč
ISBN: 978-80-7553-762-1
EAN: 9788075537621

E-book:

Nakladatel:
 Triton
Rok vydání: 2020
Počet stran: 288
Formáty: epub, pdf, mobi
Provedení: ebook

Sdílet článek

Komentáře

Ale protože u tří z nich se jedná o dávno vyprodané a vysoce ceněné sběratelské „kolibříky“, a čtvrtá vyšla v časopisu, má vydání Armády svou logiku. S chutí jsem se znovu začetl, znovu vysoce ocenil akci, spád i „živost“ vegašského světa a potvrdil si, že Bakly a jeho vévoda jsou pro mě jedny z nejlepších postav české fantasy. Sbírka mých Žambochů v knihovně se utěšeně rozrůstá, navíc Triton/Trifid se snaží udržovat disciplínu v hřbetech knih, takže na třetí polici vpravo je i příjemný pohled. 95 %, (přečteno v lednu 2020).

Facebook komentáře