Drsný spasitel - ceny ze STRATOVAČe

::::: CENY STARTOVAČ UPDATE :::::

tričkoDnes nám konečně dorazila první várka triček (ceny ze startovače) a zítra je rozesíláme! Omlouváme se za dlouh...ou časovou prodlevu, která ve spojení s cenami vznikla, narazili jsme na problémy, které postupně řešíme, ale nikdo se nemusí bát že by o cenu přišel, nebo mu nebyla doručena. Nedali jsme na začátek na radu zvýšit u odměn ceny, které se nám už tak zdály a veškeré peníze, které jsme měli vymezeny na jejich následnou tvorbu byli použity na listopadové natáčení. Teď veškeré ceny dodatečně vyrábíme na vlastní náklady a rozesíláme všem co si je objednali. Hned po tričkách budou následovat filmové scénáře a vzápětí zbytek cen, který je ještě závislý na jejich dokončení.

FILMOVÝ PLAKÁT
Na filmovém plakátu se s námi rozhodl spolupracovat Stanislav Petera, který patří mezi přední české fotografy, věnující se digitální manipulaci, takže se určitě vyplatí počkat na jeho finální podobu. Chtěli jsme plakát dělat zpočátku sami, což by bylo už hotové, ovšem takovou nabídku jsme nemohli odmítnout, protože nám záleží na tom, aby plakát vypadal co nejlépe.

KARETNÍ HRA
Na hře se stále pracuje, jedná se o komplikovanější herní systém, než jsme ze začátku plánovali, ale nechtěli jsme aby začala nudit na druhé zahrání, takže stále vychytáváme mouchy, a hned jak bude hotova Vás budeme informovat. Spousta karet má svoji originální grafickou podobu, tím se ale prodloužila doba realizace, kterou jsme na začátku nepředpokládali. Chceme aby zábava a hratelnost odpovídala ceně.

PLACKY
Rozešleme příští týden.

Ostatní ceny jsou ovlivněny dokončením filmu, pouze ceny jako VIP lístky na premiéru a jim podobné také dorazí co nejdříve to bude možné.

O dalších novinkách Vás budeme informovat. Děkujeme za Vaši podporu a trpělivost

Sdílet článek

Facebook komentáře