Zakuti do oceli - anotace

není obálka
Na stránkách nakladatelství Triton se objevila anotace ke knize Zakuti v oceli. Zatím tam není uvedená obálka, ale my víme jaký obrázek bude použitý, že? Stačí se podívat sem.
Na různých stránkách je uvedené datum vydání 30.11.2016, takže i pokud dojde k tradičnímu zdržení, tak i přesto si ji budeme moci nadělit pod stromeček.
Tady je ta anotace:
Svět tvoří pustina, pustina zamořená chemickými, genetickými a radioaktivními jedy. Čtyři století po globální válce ji lidé chtějí zpět, potřebují víc zdrojů, surovin, víc prostoru k životu. Kromě zamoření jim v tom však brání pohrobci Staré války – postupně se rozpadající, ale stále aktivní autonomní bojové stroje a s časem degradující válečné umělé inteligence.
Matyáš Sanders je technik, mechanik, jeho prací je chránit ostatní před útoky nebezpečných strojů. Ve své práci patří k nejlepším a na základě vlastních zkušeností věří, že se blíží den, kdy bude planeta opět patřit lidem. Jako mechanik jednotky profesionálních žoldnéřů poskytujících ochranu dálkovým obchodním konvojům k tomu může sám značnou měrou přispět.


Ocel není ten nejodolnější materiál…
Stroje by neměly zabíjet lidi…

 

Sdílet článek

Komentáře

Zkusil jsem co na vyhledávací heslo "Zakuti v oceli" řekne strýček Google.
Byl jsem potěšen, když vyskočila stránka MZ fans a překvapen když jsem to viděl v některých internetových knihkupectvích.
Jenomže - všechno asi není tak růžovjé jak to vypadá. Třeba Knihy Dobrovský titul už vyprodali:


A na bux.cz mají vytrženou stránku:

Facebook komentáře