Soutěž o nejkrásnější erb a vlajku

Do "Soutěže o nejkrásnější erb a vlajku" nám dorazil další návrh. Poslala nám ho Andrejka. Andrejko děkuji. Zde Vám nabízíme to, co nám zatím dorazilo. Těšíme se na Vaše další díla. Neváhejte a tvořte.

 

Erb - šimčíkPrvní erb je z dílny Petra Šimčíka. Když jsem jej uviděl, tak jsem pochopil, jak má vypadat erb. Kdo umí, ten umí... Nakonec posuďte sami.
 

 

 

 

 

semper fidelisDruhý erb je můj výtvor. Je to výsledek devíti hodin pokusů s programem "Malování" ve Windows a s "GIMPem". Meč jsem si půjčil od Sey z našeho loga. ( Děkuji Seo.) Erbu od Petra Šimčíka se rovnat nemůže, ale snaha byla. Berte to jako důkaz, že i člověk múzou nepolíbený a bez zkušeností s grafickými programy je schopen "něco" vytvořit. Hlavní je chtít. Semper fidelis znamená latinsky (Na)vždy věrní.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

andrejkaTřetí erb nám poslala Andrejka. Už jsem se obával, že nám další erb nedorazí. Andrejko děkuji. Také bych rád uměl tak hezky kreslit.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

leelouČtvrtý a asi poslední erb nám poslala Leelou. Leelou trochu zlobil scanner, ale já myslím, že super. Děkuji Ti Leelou

Sdílet článek

Facebook komentáře