knihy

Prodej knih Miroslava Žambocha na alza.cz

alzaObchod s elektronikou alza.cz prodává nejen všemožné elektronické hejblátka, ale i elektronické knihy, no a samozřejmě i knihy Miroslava Žambocha. A jak si tyto knihy stojí v konkurenci ostatních?
V roce 2014 byl Žamboch 16. nejprodávanějším autorem celkově. V sekci sfi-fi/fantay je pak na třetím místě. Před ním byl např. F. Kotleta, ale do toho se mohlo také promítnout, že na Kotletovy knihy byly slevové akce a na Žambocha příliš ne.  Nejvíce prodávanou knihou je In Nomine Sanguinis, poté Seržant a JFK 002 Není krve bez ohně.
Tak to vypadá, že knihy Miroslava Žambocha docela slušně bodují!

Jak si stojí prodej knih Miroslava Žambocha

PalmknihyJak mi tak občas chodí nějaký mail ze stránek palmknihy - portálu elektronických knih, pozoruju, že knihy Miroslava Žambocha se v prodejích drží velmi vysoko, protože nemine mail, aby nějaká taková kniha nebyla v nabídce.
Tak jsem pro zajímavost zkusil na stránkách palmknihy seřadit sci-fi sekci podle prodejnosti a třeba kniha In Nomine Sanguinis je na krásném 4. místě (dnes je 27.2. 2015).
No schválně zkuste si to sami, adresa je: http://www.palmknihy.cz/elektronicke-knihy/fantasy-sci-fi.html?dir=desc&order=bestsellers